Netlfix

Bu koleksiyon admin admin tarafından oluşturuldu

 • 365 Gün

  Tutkusuz bir ilişkide sıkışıp kalan ateşli bir yönetici, beklenmedik bir dönemeçte dominant bir mafya babasının eline düşer. Şimdi, kaçırılıp hapsettiği kadına aşık olması için sadece bir yıl süresi vardır. Bu heyecan dolu hikâyede tutkuyu yeniden keşfedin ve maceraya atılın.

  365 Gün
 • İllegal Hayatlar

  Mahsun, kaçak bir kumarhanenin sahibidir ve polis baskınlarıyla başa çıkmakta zorlanmaktadır. Bu durumda, kumarhane işletmesine devam edebilmek için sahte bir siyasi parti kurma fikrine kapılır. Ancak bu fikir, onu ve arkadaşlarını hiç beklemedikleri bir maceranın içine sürükler.

  İllegal Hayatlar
 • Penceremden

  Genç bir kız olan Raquel, yakışıklı komşusu Arese karşı hissettiği duygularla başa çıkmaya çalışır. Çocukluğundan beri içinde büyüttüğü bu duyguları hiç kimseyle paylaşmamıştır. Utangaç bir genç olan Raquel, Aresle henüz konuşmamıştır, onu sadece gizlice izlemekle yetinir. Ancak artık Raquel, Aresi kendisine aşık etmeye karar verir ve harekete geçer.

  Penceremden
 • Çığlık 6

  Film, Ghostface cinayetlerinden kurtulduktan sonra Woodsboro kasabasını geride bırakıp New Yorkta yeni bir hayata başlayan dört kişinin yaşamlarına odaklanmaktadır. Ancak onlar Woodsborodan uzak olsalar da maskeli katilden tamamen kurtulabilecekler midir?

  Çığlık 6
 • Mother at War

  Danimarka, 1918. Avrupayı sarsan Birinci Dünya Savaşının ortasındadır. Almanyanın asker sayısı oldukça azalmıştır ve genç Danimarkalı erkekler savaşa katılmak üzere askere alınmaktadır. Subay Meyer liderliğindeki bir grup asker, 17 yaşındaki oğlu Kalleyi Alman ordusuna kaydettirmek amacıyla Ernanın evine gelir. Erna, Kalleye yakın olmakta kararlıdır ve cesur bir adım atar: Kalleyi takip edebilmek ve onu koruyabilmek için rütbesini terk etmiş bir askerin kimliğine bürünür. Yardım almak için, Erna, ona ilgi duyan Subay Meyer ile gizli bir anlaşma yapar. Ancak Erna, kendini erkek kılığına girmiş bir şekilde savaşın vahşi dünyasında tutsak bulurken ve ön saflarda savaşırken hızla zorlu bir mücadeleye sürüklenir. Ayrıca Kallenin savaşın dehşetiyle yüzleşirken kendi yolunu bulma konusundaki yeni kararlılığıyla da başa çıkmak zorundadır. Kendini keşfettikçe, Erna sonunda kalbini açacak, tutkuyu bulacak ve yıllardır içinde sakladığı karanlık sırrı serbest bırakacaktır.

  Mother at War
 • Penceremden: Aramızdaki Deniz

  Ares, okumak için Stockholme gitmiştir ve Raquel ile arasında sürdürdükleri uzun mesafeli ilişki, her ikisi için de beklediklerinden daha zorlu bir hal almıştır. Yaz mevsimi geldiğinde tekrar bir araya gelseler de, aralarındaki kopmayacağını düşündükleri bağ, uzun süre ayrı kalmaları ve bu süre zarfında tanıştıkları diğer insanların etkisiyle sarsılır.

  Penceremden: Aramızdaki Deniz
 • Sen İnandır

  Film, çocukluktan beri birbirlerine aşık olan ancak zamanla farklı yollara yönelen iki insanın bir kez daha karşılaşmasını konu almaktadır. İki büyükanne, torunlarının birbirleriyle evlenmesini umarak onların tesadüfi bir şekilde karşılaşmalarını planlarlar. Ancak gençler, durumun farkında olmadan karşılaştıklarında çocukluk aşkları yeniden alevlenir, eski anılar canlanır ve karşılarına çıkan yeni hikayeye direnemezler.

  Sen İnandır
 • Kutsal Damacana 4

  Fikret, yanlışlıkla girdiği papazlık yolunda beklenmedik bir şekilde Vatikana kadar yükselir ve kendisini tahmin edemeyeceği bir konumda bulur. Ancak, Fikret artık yurduna geri dönmeye karar verir ve Vatikandan ayrılmaya hazırlanır.

  Kutsal Damacana 4
 • Margaux

  Bir grup genç, hafta sonu parti düzenlemek amacıyla akıllı bir eve kiralama yapar. Fakat evin yapay zeka sistemi olan Margauxnun, onlar için planladığı sürprizlerden habersizdirler.

  Margaux
Grup Kapak
Grup AdıGrup Adı

Grup Yöneticisi

Grup Bilgileri
Grup Resimleri
Grup Sosyal Bağlantıları
Grup Ayaları
 • Paylaşım

  Sadece grup yöneticileri paylaşım yapabilir

 • Gizlilik

  Sadece üye olanlar grubu görebilir